Për 18 muaj, e ëma mendonte se ai kishte “fobi ndaj veturave”, u tmerrua kur kuptoi se çfarë gjendej nën ulësen e djaloshit (Foto)

Për 18 muaj, e ëma mendonte se ai kishte “fobi ndaj veturave”, u tmerrua kur kuptoi se çfarë gjendej nën ulësen e djaloshit (Foto)

Këto janë letrat e profetit Muhamed që ua dërgonte prijësve shtetërorë (Foto)
VIDEO | Ja çfarë i bën nëna foshnjës së saj: Ky xhirim ka pushtuar miliona njerëz
NASA i shndërron ëndrrat në realitet: Ata që pranojnë të qëndrojnë të shtrirë për 70 ditë, do të paguhen nga 100 mijë dollarë (Foto)
Mos e lini kurrë shishen e ujit në makinë, ja çfarë mund të ndodhë

Një nënë u tmerrua kur kishte kuptuar se në ulësen e veturës së djalit të saj kishte gjetur një “gozhdë plastike”, e cila e kishte “therur” djalin e saj në shpinë për një vit e gjysmë.

Siç shkruajnë mediat e huaja, përcjell Telegrafi, bëhet fjalë për djalin e Nichola Griffiths i cili përveçse nuk mund të rehatohej në ulësen e tij, shpeshherë edhe bërtiste, derisa ata ishin në udhëtim.

Momenti kur ata e kishin kuptuar një gjë të tillë ishte një ditë e nxehtë kur ata e kishin lidhur djalin e tyre për ulëse, derisa ai nuk kishte asgjë të veshur në pjesën e sipërme të trupit.


“Mendova se ishte fillimisht një bletë që e kishte pickuar, por nuk mund ta gjeja bletën në makinë”.


Familja e inspektoi ulësen që djali i tyre Max e kishte përdorur gjatë 18 muajve të fundit dhe gjeti një “gozhdë plastike” të fshehur nën pëlhurë.

 

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.