Përgjaken rrugët e Tetovës

Përgjaken rrugët e Tetovës

Trump me tjetër vendim kundër emigrantëve
5 milionë euro i’u ofruan për formimin e Qeverisë, por i refuzoi, ky është politikani shqiptar në Maqedoni? (FOTO)
Këto janë çmimet e reja të derivateve të naftës
Profil – Iku nga lufta, studenti sirian vdes nga zjarri në Londër; Fjalët e lamtumirës!

Ata kanë shkëmbyer grushta ndërsa janë përdorur edhe shkopinj prej druri.

Sipas Ministrisë së Punëve të Brendshme të gjithë pjesëmarrësit kanë marrë lëndime ndërsa vetëm 22 vjeçari E.I është mbajtur në Spital për shkak të lëndimeve më serioze. I njëjti sipas mjekëve është jashtë rrezikut për jetë. Është kryer hetim në vendin e ngjarjes dhe punohet për zbardhjen e plotë të rastit. Policia ka ftuar për bisedë të gjithë pjesëmarrës dhe më pas do të ketë edhe padi adekuate.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.