PËRKRAHËSIT E KASAMIT PROTESTOJNË PARA BANESËS SË KAHREMANIT

PËRKRAHËSIT E KASAMIT PROTESTOJNË PARA BANESËS SË KAHREMANIT

Zaev këshillon Xhaferin se çfarë duhet të vendos në zyren e tij, jo flamurin kombëtarë
MASH zgjat orët mësimore nga 45 në 55 minuta, nxënësit nuk do të kenë më detyra shtëpie
Rama i shkon në shtëpi Presidentit Erdogan… ka një lajm të mirë për shqiptarët! (FOTO)
Ziadin Sela dhe Vesel Memedi, protagonistët e karikaturës së ditës

Në Tetovë dhjetëra persona janë mbledhur para ambulancës së Nexhbedin Kahremanit, U.D. kryetar i Lëvizjes Besa. Ata po kërkojnë nga Kahremani, të dorëzoj postin e deputetit, për shkak se sipas tyre ai ka vepruar kundër statutit të partisë. Në vendngjarje vërehen edhe forca të shtuara policore.

Më herët nga Lëvizja Besa u njoftua se sërish është kërcënuar me jetë Nexhmedin Kahrimani. Në komunikatë u paralajmërua se , një grup i njerëzve, disa nga të cilët ishin edhe ndër dhunuesit e selisë në Shkup, do ta sulmojnë ambulancën e Kahremanit. Por nga SPB Tetovë thonë se në këtë vend ka vetëm një protestë të qetë. /Tv21/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.