Phelps nuk garoi me një peshkaqen të vërtetë, ndërsa shikuesit u zhgënjyen

14 sportistë përfaqësojnë Kosovën në Festivalin Olimpik Evropian
Miratohet rregullorja për kategorizimin e sportistëve dhe trajnerëve
Njeriu më i fortë në Kosovë ka një mesazh: Jo gjithkush…
Warriors kampion në NBA


Phelps nuk garoi me një peshkaqen të vërtetë, ndërsa shikuesit u zhgënjyen
Fansat e Michael Phelps ishin shumë të entuziazmuar kur dëgjuan se ai do të garonte me një peshkaqen dhe e gjithë ngjarja do të transmetohej në televizion, mirëpo ata u zhgënjyen nga ajo që panë të dielën mbrëma në Discovery Channel.

Të gjithë prisnin që 32-vjeçari së paku të futej në një kafaz noti dhe të garonte drejtpërdrejt me peshkaqenin e bardhë.

Mirëpo, në vend të kësaj, gara e fituesit të 28 Medaljeve Olimpike ishte ndaj versioneve virtuale të……
Source: botasot

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.