Plaçkitet vetura para Klinikës në Shkup, merren 6 mijë euro

Plaçkitet vetura para Klinikës në Shkup, merren 6 mijë euro

“Gjenocidin në Çair e bëri BDI-ja”
Detaje nga rrahja në një lokal në Tetovë
“Almiri”, protestë në Shkup kundër rikualifikimit të lëndës
Një bisedë telefonike zbulon planin për vrasjen e Zaevit?

Në qarkun e kompleksit të klinikave “Nëna Terezë” në Shkup, para Klinikës për onkologji, dje rreth orës 02:30 një kryerës i panjohur ka kryer vjedhjen e një automjeti udhëtarësh me targa gjermane.

Kryerësit e ka hapur automjetin dhe ka marrë dy valixhe, 6.000 euro dhe dokumentet e udhëtimit me emrin A.B.

Ndërmerren masa për gjetjen e personit dhe për zbardhjen e plotë të rastit.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.