Po çmend Instagramin (FOTO)

Po çmend Instagramin (FOTO)

Video e pabesueshme, peshku i pjekur lëviz brenda në tavë
Kriminelët duan të arrestohen nga kjo police!
Stresi befason të dashurën e tij (Video)
Fustani i nuses merr flakë vetëm për një set fotografik (FOTO+VIDEO)

Pak kohë më parë pushtoi faqet e para të “PlayBoy” dhe thotë se ndryshe nga shumë modele të tjera, ajo e adhuron që të zhvishet.

Bëhet fjalë për Stormi Mayan, 22-vjeçare venezueliane, që në Instagram prej pak javësh është një “stuhi e vërtetë”.

Ajo e përshkruan veten si një femër të mbushur me talente dhe veç pasionit që ka për fotografinë dhe modelingun, edhe aktron si përballë kameras, ashtu edhe në teatër.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.