Pogba fotografohet në Mekë (Foto)

Pogba fotografohet në Mekë (Foto)

Plepolli: Kosova si futboll, si basketboll, një ndeshje të mirë, për më shumë s’kanë kaçik
Kosovë ka shahistë të mirë
Njeriu më i fortë në Kosovë, ndër veturë, çfarë synon?
Miratohet rregullorja për kategorizimin e sportistëve dhe trajnerëve

Paul Pogba ka udhëtuar në Arabinë Sauditë për muajin e shenjtë të Ramazanit.

Vetëm disa ditë më parë, Pogba ishte duke festuar si i çmendur pasi ai shënoi në finalen e Europa Ligë kundër Ajax.

Me rrobat e bardha dhe duke ndryshuar flokët si shenjë respekti, Pogba është parë në një Xhami në Mekë, ku është fotografuar nga tifozët.

Pogba për momentin është i lirë nga klubi, derisa të kthehet në Manchester për ndeshjet e para sezonit, të cilat ekipi i tij do t’i luajë në Shtetet e Bashkuara dhe në Norvegji. /Indeksonline/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.