Policët i kishte zënë gjumi derisa ishin në detyrë, befasohen nga një kalimtar i rastit (Video)

Policët i kishte zënë gjumi derisa ishin në detyrë, befasohen nga një kalimtar i rastit (Video)

Mund 12 burra, bëhet kampione e hamburgerëve (VIDEO)
Cristiano Ronaldo, me binjakë (FOTO)
Hotelet interesante brenda shpellave nëpër botë (FOTO)
“Se shqiptari se lshon tokën…”, projekti i ri i Shkurte Fejzës (KËNGA)

Në faqen e internetit “Mercedes Fan Klub Hercegovina” është shfaqur një video nga Bosnja dhe Hercegovina.

Në të thuhet se shihet një boshnjak, i cili në një mënyrë shumë interesante i zgjon policinë, të cilët i kishte zënë gjumi, derisa ishin në detyrë.

Siç thuhet më tej, përcjell Telegrafi, ka qenë një qytetar i cili gjeti një patrullë që kishin rënë në gjumë në një makinë zyrtare.

Me qëllim që t’u tregonte se nuk guxonin të flinin në detyrë, ai e ndali makinën pranë tyre dhe filloi t’i bie sirenës.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.