Policia bastis lokale në Ulqin, reagon qytetarët

Policia bastis lokale në Ulqin, reagon qytetarët

Sheqerinska kërkon këshilltarë, paga është shumë e lartë
Katica dhe Fatimja godasin javën tjetër, ja plani?!
“NIKOB” merr tregun e sigurimit SGS në Maqedoni, 500 punësime të reja
Nga Jakup Hasipi deri te Shefqet Krasniqi , ja lista e hoxhallarëve që ishin pjesë e UÇK-së (Foto)

Te shtunen mbrema(17.06.2017) rreth ores 22:30 ne Ulqin njesia speciale e policise se Malit te Zi ne kuader te aksionit policore, ka bastistur pjesen me te madhe te lokaleve te qytetit, me c’rast sipas bashkebiseduesve te TV Teuta te cilet ishin ne vendngjarje, jane fyer rende dhe eshte ushtruar dhune ndaj personave qe gjendeshin brenda lokaleve,kryesisht te rinj.

Kjo fillimisht ka cuar ne reagimin e qytetareve si dhe te pushtetarve te Ulqinit, ku disa qindra persona u grumbulluan para stacionit policore. Tv Teuta nga burimet e informuara mire, meson se lidhur me kete ngjarje te torturuarit e mbremjes do te ngrejne akt padi.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.