PRITJE MADHËSHTORE: LIROHET AGIM KRASNIQI !!! (FOTO)

PRITJE MADHËSHTORE: LIROHET AGIM KRASNIQI !!! (FOTO)

Zaev dhe Spasovski në takim tek Lëvizja Besa!?
Liderët me të cilët u takua HAN
SKANDALOZE: Në mes të Shkupit mijëra maqedonas brohorasin thirrje raciste ndaj shqiptarëve (VIDEO)
Diskutime të vështira mes fuqive në G20

Agim Krasniqi prej ditës së premte do të jetë në liri, njofton Medial.mk.

Krasniqi ishte i dënuar dhe vuajti dënimin me burg, për shkak paregullësive në zgjedhje, dhe tani emri i njohur për Shkupin dhe Kondovën Agim Krasniqi do të ketë mundësi ta shijojë lirinë.

Për Agim Krasniqin është organizuar edhe një pritje speciale edhe atë, ditën e premte në ora 14.

  

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.