Provoni ilaçin që largon dhimbjen e fytit për 4 orë

Provoni ilaçin që largon dhimbjen e fytit për 4 orë

Dieta me qumësht, si të humbisni dy kilogramë brenda një jave
Cila është pija që duhet të pini nëse keni fryrje barku pas çdo vakti
Ja se si duket një fëmijë që nuk ka konsumuar as një gram sheqer gjatë gjithë jetës (FOTO)
Ndaloni gjakderdhjen nga hunda për 10 sekonda me këto tre produkte

Kjo përzierje është plotësisht natyrale dhe do t’ju ndihmojë të kuroni dhimbjet e fytit gjatë stinës së dimrit.

Ndiqni udhëzimet e këtij ilaç të pabesueshëm dhe shpëtoni nga dhimbja e fytit.

Përbërësit:

80g fara të zeza
250ml uë
1 lugë gjelle uiski

Përgatitja:

Filloni duke vendosur farat në ujë dhe lëreni të vlojnë për 15 minuta. Ju duhet të përzieni përbërësit deri sa të trashet. Sapo të trashet, shtoni uiskin.

Kur duhet ta përdorni?

Hani nga një lugë gjellë nga ky ilaç për çdo 30 minuta. Pas 2 orë do të filloni të ndjeni lehtësim të fytit, shkruan arbresh.info.

Provojeni dhe hiqni qafe sëmundjet e stinës së dimrit.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.