Pse ishte ndarë Demaçi nga gruaja (VIDEO)

Pse ishte ndarë Demaçi nga gruaja (VIDEO)

LAJMI I FUNDIT/Incident pas mesnate në Shkup, makina përfshihet në flakë (VIDEO)
Hungaria mbështetje Maqedonisë për në BE dhe NATO
Një lajm i gëzueshëm për rastet sociale. Ditë të mira po vijnë
VMRO-DPMNE: Zgjedhja e Arta Toçit të jetë zëvendësshefe e diplomacisë skandaloze

Në emisionin “Lemza”, protagonist këtë javë ishte bashkëshortja e Adem Demaçit,  Xhemajlija, njofton shprehja.

Aty u rrëfye shumëçka. Nuk mungoi edhe një nga pjesët më të ndjeshme të jetës së tyre, ndarja në vitet e para të aktiviteteve të Demaçit në ilegalitet. Demaçi në këtë periudhë do të burgoset.

Pasi Xhemajlija ishte bashkëshorte e Ademit, ajo do të nënçmohet vazhdimisht në punën e saj në arsim, aq sa shpesh edhe do ta largojnë nga puna, vetëm pse ishte bashkëshorte e saj.

Për t’i ikur këtij problemi, Demaçi kishte vendosur të prishë kurorëzimin me Xhemajlijën që mos t’i shkakton probleme në jetën e saj, transmeton shprehja.

Tash, ata vazhdojnë jetën e tyre bashkëshortore, të kurorëzuar me dy fëmijë: Shqiptarin dhe Abetaren. Shqiptari është i martuar me Arbërinë, ka dy djemë dhe një vazjë./shprehja.com

 

 

 

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.