PSP-ja heton një afarist të njohur nga Shkupi?

Njeriu që trazoi Vetëvendosjen kapet me Baton Haxhiun: a e konfirmon kjo foto “tradhëtinë” e Dardan Molliqajt?
Edi Rama paguan shpenzimet për shërimin e foshnjës jashtë vendit (FOTO)
LIVE – Real Madrid dhe Manchester United në Shkup!
Njerëzit e Ivanovit kacafyten me serbët

Prokuroria Speciale Publike (PSP) ka hapur hetim të ri që ka të bëjë me shitjen e një ngastre toke përballë “Ramstor” në Shkup, përcjell Telegrafi Maqedoni.

????????????????????????????????????

I dyshuar në këtë procedurë është Jordan Kamçev, pronar i ”Orka Holding”. Lajmi bëhet i ditur nga portali Pravosudstvo.mk, që thirret në burime të saj brenda prokurorisë në fjalë./Telegafi/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.