Qeni kafshon 50 vjeçarin tek Ura e Gurit

Qeni kafshon 50 vjeçarin tek Ura e Gurit

Rifillon gjykimi për rastin “Monstra”
I mbyllën gojën, e përdhunuan dhe e prenë në fyt – historia e adoleshentes myslimane që u “vra për nder”! (Foto)
Kumanovari 35 vjeçar i shet “gjerdanet e gruas” dhe i investon në BITCOIN, dëshiron të vetëvritet pasi i humb!
5 milionë euro për ndriçimin e Shkupit, lagjet shqiptare si në “Kandahar”

Pesëdhjetëvjeçari D.B. të premten, rreth orës 7:20, është kafshuar nga një qen-endacak derisa ka lëvizur në Urën e Gurit në Shkup.

Siç informon MPB-ja, D.B. është kafshuar në këmbën e djathtë dhe është dërguar në Kompleksin e klinikave “Nëna Terezë” për dhënie të ndihmës mjekësore.

Ai dje e ka denoncuar rastin në Stacionin policor Qendër.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.