27 C
Skopje
August 13, 2018
Offside

Rikthehet te Juventus, kampioni i botës nuk fsheh entuziazmin

Më në fund, Juventus është e plotë dhe gati për të nisur sezonin e ri. Sot në kompleksin stërvitor bardhezi është bashkuar edhe i munguari i fundit, Blaise Matuidi. Kampioni i Botës pas suksesit të bujshëm me Francën në “Rusi 2018”, është kthyer nga pushimet dhe është vënë sot urdhërat e trajnerit Allegri. I mirëpritur […]

The post Rikthehet te Juventus, kampioni i botës nuk fsheh entuziazmin appeared first on TeleSport.

Burimi i artikullit

Artikuj të ngajshëm

Rossi lëshon alarmin: Nuk duelojmë dot as për podiumin

shprehja

Europiani i Atletikës, Gega mbetet jashtë zonës së medaljeve

shprehja

Sterling shpjegon festimin e golit ndaj Arsenal

shprehja