Rita e nisi 2018-n nudo (FOTO)

Rita e nisi 2018-n nudo (FOTO)

Vegla e hajdutëve e cila po shitet online, për 30 sekonda i hap dyert e automjetëve [Foto/Video]
Pse është Gjyshja më e klikuar (VIDEO)
Një tifoz i ‘çmendur’ kërkon nga Ibra të bëjë marrëdhënie me gruan e tij! (FOTO)
Surprizë: Aktori shqiptar i propozon live ish-banores së BB(Foto+Video)

Këngëtarj Rita Ora vitin e 2018 e nisi me një foto nudo.

Dhe kjo dëshmon që ajo do të ndalet as gjatë ditëve në vijim pasi së fundmi ka ardhur sërish me një foto provokative duke reklamuar të brendshmet e Tezenis, shkruan lajmi.net

”Ende jam në pushime shpirtërore. Nuk dua që ato të mbarojnë”, ka shkruar Rita përkrah fotografisë në të cilën duket shumë seksi me sytjena të kuqe.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.