Ronaldo merr poza krahas të dashurës tejet seksi (Foto)

Ronaldo merr poza krahas të dashurës tejet seksi (Foto)

FOTO | Poni i mohon ndërhyrjet kirurgjike: Ja si kam qenë e vogël
VIDEO | Publiku çmenden pas Morenës
FOTO | Bebe Rexha e “nxehtë” si dielli, e kaltër si qielli
“Shija e tekstileve” kreativiteti i studenteve

Cristiano Ronaldo sot u raportuar se mund të përfundojë prapa grilave në burg.

Mediat shkruan se shkaku i evazionit fiskal portugezi do të dënohet me pesë vjet burg.

Por, sulmuesi i Real Madridit nuk po merret me to dhe së fundi ka publikuar një fotografi në llogarinë personale në Instagram me të dashurën Georgina Rodriguez, transmeton Telegrafi.

Në këtë formë duket se CR7 po ju përgjigjet mediave që raportuar rreth mundësisë së burgosjes.

Theksojmë se gjatë ditës u raportua zyra e taksave në Spanjë ka përfunduar hetimin për sulmuesin duke ardhur në përfundim se portugezi ka fshehur shumën e 15 milionë eurove nga vitit 2011 deri në 2014. /Telegrafi/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.