Rrahen pas një zënke në Facebook

Rrahen pas një zënke në Facebook

(VIDEO) Gropat në Xhon Kenedi, Trajanovski ia lë fajin ‘Rrugëve të Maqedonisë’
Klithma dhe të qara nga shoqet e Arielës!” Zbulohet një tjetër video e vrasjes në Tiranë
Bukuri midis kaosit: shkrepje nga qytetet siriane që vijnë përmes Instagramit
Zhvillimet në Lëvizjen Besa, ja qëndrimi i Ziadin Selës

Tre meshkuj kanë përfunduar të arrestuar në Fshatin Radulloc në Klinë, pas një përleshje mes vete.

Të njëjtit zënkën fillimisht e kishin nisur në Facebook e me pas janë takuar ditën e martë dhe janë rrahur.

Si pasojë e rrahjes, lëndime trupore kanë pësuar tre të dyshuarit të cilët kanë pranuar tretman mjekësor.

Me urdhër të prokurorit të dyshuarit lirohen në procedurë të rregullt.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.