Rrahet Arbana Xharra (Foto)

Rrahet Arbana Xharra (Foto)

Hoxha porosit Maqedoninë: nuk do të keni sukses po i nëpërkëmbët shqiptarët
Visar Ymeri dorzohet, nuk kandidon kundër Albin Kurtit për kryetar të VV-së
Ja sa deputetë do të ketë LDK-ja në Kuvendin e Kosovës
Ja kush i ndau postet e zv/ministrave dhe sekretarëve shtetëror

Anëtarja e re e PDK-së, Arbana Xharra, është në gjendje stabile pas rrahjes në orët e para banesës së saj në Prishtinë.

Gazetari i portalit Koha.net ka shkuar në QKUK dhe sipas informatave që ka marrë aty, mësohet se gjendja shëndetësore e Xharrës është stabile.

xh2 xha

Për të përcjellë nga afër kanë ardhur familjarë të saj si dhe bashkëpartiakë nga PDK-ja, parti në të cilën ajo aderoi këtë javë.

Policia e Kosovës ka konfirmuar minuta më herët për Koha.net se rasti ka ndodhur rreth orës 01:00 dhe në QKUK Xharra është sjellë nga bashkëpartiakët e saj.

Koha.net ka siguruar fotografi nga gjendja aktuale e Xharrës.

xha1

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.