Rrahje e përgjakshme në burgun e Idrizovës

Rrahje e përgjakshme në burgun e Idrizovës

Vigjilenca nga Shkupi këshillon deputetët evropianë, por nuk ka oferta nga zyrtarët shqiptarë (Video)
Muslimani i cili u sulmua me acid pyet: Pse sulmi ndaj meje nuk u cilësua si sulm terrorist? (FOTO)
Gjykata vendos kush do të udhëheqë BESËN, paralajmërohet parti e re politike
Ministri Taravari takim pune me Fondin për Popullsi të KB

Një përleshje fizike ka ndodhur mes dy personave në burgun e Idrizovës, më saktësisht në repartin e ambulancës.
Incidenti ka ndodhur rreth orës 12:15 ndërmjet të burgosurve M.Z (36) dhe D.R. (42).
Si pasoj D.R ka përfunduar me lëndime të rënda trupore dhe është transportuar në klinikën për kirurgji ku dhe është ndaluar për kurim.
Policia po ndërmerr masa për zbardhjen e rastit.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.