Rrahje masive në Shkup

Rrahje masive në Shkup

Incident në Shkup, digjet restoranti
Ky është bilansi i Fatimes dhe Katicës. Ja sa kriminel janë arrestuar deri tani
Taravarit bën webfaqen e Ministris së Shëndetësisë në shqip
20 të vdekur nga një aksident në Turqi (FOTO)

Në një restorant në rrugën “Bosnja dhe Hercegovina” në Shkup ka ndodhur një rrahje mes gjashtë personave të pa njohur deri tani për autoritetet e vendit.

Në këtë përkeshje është lënduar një i ri me incialet N.N(22) nga Shkupi ku është goditur në anën e djatht të syrit më pastaj mënjëher është hospitalizuar në spitalin e përgjithshëm të Shkupit “8-Shtatori”, ku më pastaj është transferuar në Qendrën klinike “Nënë Tereza”.

Nga ana e mjekut ju është konstatuar lëndime të rënda trupore ku është ndaluar për mjekim në Spital. Po merren të gjitha masat për zbardhjen e rastit, thonë nga MPB.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.