Rrugët e Sarajit shndërrohen në “lumenj” (FOTO)

Rrugët e Sarajit shndërrohen në “lumenj” (FOTO)

Detajet për vdekjen e të moshuarit në Gjilan që nuk e ndihmoi askush (Video)
Viti 2017 shndërroi Çairin në Teksas ndërsa Reçicën e Vogël në Kolumbi: çfarë pritet më 2018-tën?
Bejta pranon humbjen dhe i uron fitoren Arben Taravarit
Han prej sot mbërrin në Shkup, vizita vendimtare për Qeverinë e re

Për shkak të shirave të rrëmbyeshëm, disa rrugë të Sarajit të cilët vetëm janë gropuar dhe ende nuk janë asfaltuar nga Komuna, janë shndërruar në lumenj.

Në foto më poshtë mund të shihni se si është mbledhur uji në këto rrugë, ndërsa qytetarët përmes rrjeteve sociale kanë reaguar me ironi, duke e falenderuar Komunën që shirat në rrugë kanë krijuar liqene sezonale. /SHENJA/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.