S.P. është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij

S.P. është gjetur i vdekur në shtëpinë e tij

Gjarpri i Kosovës kacafytet keq me Ivanovin dhe Vuçiçin
Ky është qyteti i ëndrrave në Europë; rroga 1200 Euro, qiraja 15 Euro, s’ka papunësi, as krim dhe as polici (VIDEO)
Uka Komerc dëshmon edhe njëherë përkrahjen për çdo manifestim
Acari mbërthen Shqipërinë/ Zbuloni fshatin më të ftohtë, ku u arrit temperatura rekord

Gjashtëdhjetë e dyvjeçari S.P. mbrëmë në ora 22:50 është gjetur i
vdekur në shtëpinë e tij në fshatin Podmolje në Ohër.
Siç informoi sot MPB-ja, trupin e tij të pajetë me plagë në qafë, e ka gjetur djali i tij G.P. (40).
Ekspertizë në vendin e ngjarjes kanë kryer prokurori publik dhe ekipi i SPB-Ohër. Me urdhër të
prokurorit publik, trupi i të ndjerit është dërguar për autopsi.