Sasa ia poston videon Xhesikës teksa ajo është me pizhame (Video)

Sasa ia poston videon Xhesikës teksa ajo është me pizhame (Video)

Irina Shayk, mahnit në Kanë, dy muaj pas lindjes së fëmijës
Kur vajzat seksi duan vetëm të argëtohen…(Foto)
Bebe Rexha më patriote se kurrë, me shqiponjën në mes të Parisit (Foto)
Kjo është domethënia e veçantë e tatuazheve të VIP-ave shqiptarë (Foto)

Të dy janë shumë aktore të njohura e shumë të dashura për publikun.

Bëhet fjalë për Adriana Matoshin (Sasën) dhe Arta Nitaj (Xhesikën) nga seriali “O sa mirë”.

Të dy njihen për rolet e tyre të veçantë që kanë në serial.

Xhesika dhe Sasa brenda në serial nuk është se kanë raporte aq të mira.

Ato madje shumë shpesh shihen duke u grindur.

Por jo gjë nuk ndodh edhe në realitet.

Jashtë kamerave, Adriana dhe Arta kanë shumë raporte të mira dhe janë shumë të afërta.

Këtë më së miri na dëshmojnë fotografitë e video që ato postojnë në rrjetet sociale dhe ku shihen të qeshura e të lumtura në shoqërinë e njëra-tjetrës.

Së fundmi është kjo Adriana e cila në profilin  e saj në Instastory ka publikuar një video teksa Arta shihet e sapo zgjuar nga gjumi.

Arta shihet me pizhame.

Për më shumë shikoni videon më poshtë.

adriana by GazetaExpresscom

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.