Shërohet karateisti Alvin Karaqi

Mbyllet finalja, ky është kampioni i ri i Kosovës në futsall
Rexhepi thumbon disa kampionë të vetshpallur: Me gënjeshtra dhe gënjeshtar rrënohet sistemi
Një delegacion nga Gjeneva vizitoi Komitetin Olimpik të Kosovës
Zyrtarë të Komitetit Olimpik Ndërkombëtar dhe të Komitetit Olimpik Evropian po e vizitojnë KOK-un


Shërohet karateisti Alvin Karaqi
Karateisti i Përfaqësueses së Kosovës, Alvin Karaqi është lënduar rënd gjatë një meçi me një karaterist turk, dhe shërimin e tij ia ka besuar ekipit të spitalit privat Royal Medical”.

Karateisti, Alvin Karaqi për KosovaPress ka thënë se në raundin e parë në garën  me reprezentuesin turk ka lënduar gjurin duke këputur dy ligamente dhe dy miniskuse.

Ai tutje tha se kjo garë ka qenë pjesë e përgatitjeve të tij për garat e ardhshme, por si duket ato do të shtyhen për……
Source: botasot

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.