27 C
Skopje
August 13, 2018
Informacione Rajoni dhe Bota

Shi yjesh në qiellin shqiptar, nisin Netët Magjike

Çdo vit, miliona njerëz në botë, përfshirë edhe shumë shqiptarë presin netët magjike të Shën Lorencit apo të cilësuara ndryshe si “Lotët e Shën Lorencit”.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Si të mbani mend çdo gjë që mësoni

shprehja

Mickoski: Pas Marrëveshjes së Ohrit, shtetit i duhen reforma në shumë fusha (Video)

shprehja

Ja votues ka Maqedonia? Ky është mashtrimi

shprehja