Shikojeni 1000 herë topi merr kthesën e paparikueshme (VIDEO)

Shikojeni 1000 herë topi merr kthesën e paparikueshme (VIDEO)

Njeriu më i fortë në Kosovë, përgatitet për një sfidë të rrezikshme
Lorik Cana: Jam besimtar mysliman dhe falem (FOTO)
Messi dhuroi 25 mijë euro për xhaminë shqiptare të Villit në Zvicër, e vërtetë apo jo?! (FOTO)
Triumfon Rossi

Monaco ka fituar sot me rezultatin 3-1 ndeshjen kundër Metzit të Ivan Balliut. Goli i tretë i takimit i shënuar nga Ghzzal ka qenë një mrekulli e vërtë.

Shijojeni golin në videon e mëposhtme

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.