Shikoni çfarë mban në dorë i biri i Donald Trump (Foto)

Shikoni çfarë mban në dorë i biri i Donald Trump (Foto)

Ja cilët ish-funksionarë do e hanë “jeshil” nga 1.000 € duke ndenjur në shtëpi (Dokumente)
Shqiptari që u fut në ndeshjen e Superkupës (FOTO)
Sa zëvendës dhe sa sekretarë do ketë shqiptarë nga LSDM?!
Ndërron jetë burri para postës në Shkup
Barron Trump tregoi paraditen e djeshme së është një djalosh si gjithë të tjerët në SHBA, ndërsa u pa me një spinner në dorë teksa zbriste nga avioni Air Force One së bashku me babain e tij dhe Melanian.
 Barron është 11 vjeç dhe sigurisht nuk mund t’i shpëtonte trendit të vogëlueshëve në këtë periudhë.

dddd_1497353090-4088663

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.