Shkëndija bombardon Helsinkun, 3-1  (FOTO)

Shkëndija bombardon Helsinkun, 3-1 (FOTO)

Hajnat ia plaçkisin shtëpinë, shqiptari nga Gostivari ka një lutje: “Ejani rendajtni rraçet, se ska kush i rëndajtën!” (Foto)
Muslimanët e Jerusalemit festojnë “fitoren e Al-Aksës”
Ja kush do të jetë lideri i ri i krahut tjetër anti – Kasami në BESA?!
Gylen: Nëse SHBA do, unë pranoj të shkoj në Turqi

Shkëndija bombardon Helsinkun, 3-1
Klubi i futbollit nga Tetova, Shkëndija, ka filluar mbarë xhiron e re për kualifikimet në League Europa. Ajo ka mundur ekipin nga Finlanda me rezultat 3-1, fal hat-trikut të sulmuesit Besart Ibrahimi, njofton shprehja.com.
Shkëndija fillon dobët, duke pësuar gol në minutën e 35’ nga Jallow, për të vazhduar pastaj me serinë e golave të Ibrahimit në minutat ’45, ’59 dhe ’64.
Ndeshja kthyese do të luhet me 20 korrik në ora 16:00/shprehja.com

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.