Shkup, bie nga skela, ndëroj jetë në vendngjarje punëtori

Shkup, bie nga skela, ndëroj jetë në vendngjarje punëtori

Mimi Kodheli kërcënon Rusinë: Do të marrin përgjigjen e merituar!
“Babi të lutem zbrit”, ky ka qënë apeli i fëmijës së naftëtarit që kërcënoi se do hidhej nga oxhaku
Këta persona raportohen si të humbur nga policia e Maqedonisë
Vjen edhe një parti e re në skenën politike të Maqedonisë

R.Xh. (55) nga Shkupi, i punësuar në firmën ndërtimore “Vam Inixhiering”, gjatë kryerjes së punëve ndërtimore në rrugën “Mirçe Orovçanec” në një banesë banimi ka rënë dhe ka vdekur në vendngjarje.

Siç kumtoi MPB, ngjarje e pakëndshme ka ndodhur dje pasdite.

Ekspertizë në vendin e ngjarjes ka kryer ekipi i SPB – Shkup, ndërsa pas urdhrit të prokurorit publik, trupi i pajetë është dërguar për autop

Lexo më shumë në: http://www.gazetaexpress.com/lajme-nga-maqedonia/bie-nga-skela-nderoj-jete-ne-vendngjarje-punetori-424939/?utm_source=referral&utm_medium=web&utm_campaign=copyright

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.