Shkup, ndërroi jetë një 20 vjeçar pasi u rrëzua nga kati i gjashtë i ndërtesës

Shkup, ndërroi jetë një 20 vjeçar pasi u rrëzua nga kati i gjashtë i ndërtesës

Ky është profili i shqiptarit të Çairit që ishte me protestuesit në Kuvend (FOTO)
Taravarit i bashkohet mjeku i dalluar shqiptarë nga Zvicra
‘Ja si na këndojnë dhe urrejnë maqedonasit!’
Myslimanët shtrojnë iftar në rrugë për banorët e ndërtesës së djegur

Një 22-vjeçar me inicialet G.D, ka humbur jetën mëngjesin e sotëm në lagjen Aerodrom të Shkupit, pasi ka rënë nga dritarja e katit të gjashtë të një ndërtese.
Aksidenti ka ndodhur në rrugën “Bojmia”, në afërsi të Stacionit Hekurudhor. Në vendi e ngjarjes ka mbërritur menjëherë ndihma e shpejtë por nuk ka mundur të bëj asgjë për të riun 22-vjeçar.
Policia ndodhet në vendin e ngjarjes dhe po heton rrethanat e këtij aksidenti pa dhënë ndonjë version zyrtar.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.