Shkup, theret me thikë një i mitur

Shkup, theret me thikë një i mitur

NATO: Jemi të gatshëm t’i kundërpërgjigjemi Rusisë
Detaje nga vrasja në Zvicër, burri qëlloi gruan dhe më pas veten
Vrasje në tentativë ndaj një banori 42-vjeçar në Kërçovë
Përleshja në makinë, si i shpëtoi vajza shqiptare përdhunimit nga i riu

Një person i mitur është dërguar në Qendrën urgjente, pasi është sulmuar nga një grup i personave të panjohur në rrugën Atanas Mitov në Shkup.
Policia ka njoftuar se grupi ka ndaluar djaloshin dhe nga ai kanë kërkuar para. Pasi i mituri u ka thënë se nuk ka para, ata e kanë shtyrë në tokë dhe më pas me mjet të fortë i kanë shkaktuar plagë në pjesën e djathtë të këmbës.
Policia po ndërmerr masa për zbulimin e sulmuesve dhe për zbardhjen e plotë të rastit.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.