Shoferi godet këmbësorin në Gllumovë dhe ik

Shoferi godet këmbësorin në Gllumovë dhe ik

Zhvillimet në Lëvizjen Besa, ja qëndrimi i Ziadin Selës
Greqi, digjet xhamia më e vjetër në Europë e periudhës Osmane
Rrëhohet ura, dhjetëra turistë mbeten të bllokuar në Prilep
Rrugë të mbyllura: Ikni qarkullimit drejt qendrës së Shkupit

Dje rreth orës 08:40 në spitalin e qytetit është sjellë 36 vjecari R.M i cili ishte goditur nga një veturë në magjistralen Shkup-Tetovë afër fshatit Gllumovë, përcjell Aktuale.mk.

I aksidentuari ka rrëfyër se shoferi i automjetit pasi e ka goditur atë, ka ikur.

Ai me një veturë tjetër është dërguar në spital ku i janë konstatuar lëndime të rënda trupore./Aktuale.mk/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.