“Shqipëria këtë samit është e para në listën për financim”

“Shqipëria këtë samit është e para në listën për financim”

Spitali i Cyrihut ndihmon vogëlushen nga Maqedonia që pësoi djegie (VIDEO)
Deklaratë e intelektualëve shqiptar në IRJ të Maqedonisë
SKANDALOZE, birra dhe rakia e shpisë ishte pija kryesore në IFTARIN e Fillimit të Ri në Batllavë!
Vrasje në tentativë ndaj një banori 42-vjeçar në Kërçovë

Edi Rama derisa merr pjesë në Samitin e Triestit, ka informuar përmes rrjeteve sociale se Shqipëria definitivisht është ‘shtetit kampion’ i këtij samiti, njofton shprehja.com. Ai në rrjetin social Facebook, shprehet:
“Një samit inkurajues për ecurinë europiane të rajonit dhe po ashtu për Shqipërinë, që këtë herë është e para në listën e projekteve të fituara për financim????????”/shprehja.com

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.