Shqiptarët bllokojnë aeroportin e Hamburgut me defa duke pritur nusen (VIDEO)

Shqiptarët bllokojnë aeroportin e Hamburgut me defa duke pritur nusen (VIDEO)

Nusja po ecte drejt altarit, por një mysafire ia prishi ditën më të lumtur të jetës (Video)
Tentoi ta vret ariun me shigjetë, por e pësoi vetë (Video)
Shikojeni si i piu 50 vezë për 17 sekonda (VIDEO)
Gjeti kohën më të papërshtatshme, për të lëvizur ndërmjet dy shkëmbinjve (Video)

Shqiptarët kudo që jetojnë nuk i harrojnë traditat e tyre. Një video është shpërndarë në rrjetet sociale, gjegjësisht nga faqja “Nuset – Çiftet Shqiptare”, ku në video shihet se si një nuse pritet me defa.

Dasmorët e presin duke kënduar kur nusja arrin në aeroportin e Hamburgut në Gjermani.

Video e publikuar në “Facebook”, ka marrë shumë komente, duke shkaktuar shumë reagime, derisa gjithashtu është shpërndarë shumë.

Dhëndri shihet afër nuses, derisa familjarët e këndojnë, dhe shihen shumë të lumtur për dasmën e tyre.

 

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.