Shtetasi i Shqipërisë sulmon policin e Kosovës

Shtetasi i Shqipërisë sulmon policin e Kosovës

Derivatet e naftës me çmime të reja
Shkup, helmohen disa persona nga hamburgerët
Maqedoni: Ja çfarë dokumente ju duhen nëse udhëtoni jashtë shtetit me veturë të huaj
Kritikohet Basha nga figura me ndikim në PD

Polici ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor Policia njofton se dje në pikëkalimin kufitar në Vërmicë është arrestuar një i dyshuar mashkull (shtetas i Shqipërisë) pasiqë i njëjti ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor në detyrë zyrtare. ”Gjatë arrestimit të dyshuarit, një zyrtar policor ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor”, njofton policia. Me urdhër të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar, mirëpo i është konfiskuar pasaporta dhe vetura. Ndryshe, rasti duke u hetuar. /21Media

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.