Shtetasi i Shqipërisë sulmon policin e Kosovës

Shtetasi i Shqipërisë sulmon policin e Kosovës

Ja sa ka kushtuar shkarkimi i Zvërlevskit
“BDI-së i duhen edhe 4 mandate për të ndërtu një klinikë në Saraj” (VIDEO)
Krisin armët: Kumanovarët “luftojnë” me policinë në Tetovë, arrestohen dy prej tyre?!
Hajni “rrjep” një avokat të njohur në Maqedoni, ja sa para i ka vjedhur!

Polici ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor Policia njofton se dje në pikëkalimin kufitar në Vërmicë është arrestuar një i dyshuar mashkull (shtetas i Shqipërisë) pasiqë i njëjti ka sulmuar fizikisht zyrtarin policor në detyrë zyrtare. ”Gjatë arrestimit të dyshuarit, një zyrtar policor ka pësuar lëndime trupore dhe ka pranuar tretman mjekësor”, njofton policia. Me urdhër të prokurorit, pas intervistimit i dyshuari është liruar, mirëpo i është konfiskuar pasaporta dhe vetura. Ndryshe, rasti duke u hetuar. /21Media

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.