Shtypet çiklisti 9-vjeçar nga Bogovina e Tetovës

Shtypet çiklisti 9-vjeçar nga Bogovina e Tetovës

Vdes edhe një i arrestuar në burgun e Idrizovës
Krim i rëndë në familje, burri vret gruan dhe më pas veten
Tragjedi në Shkup, e gjejnë të varur në shtyllën e vreshtës
Tragjedi në Tetovë, humb jetën nga zjarri nëna bashkë me katër fëmijët e sajë (video)

Në rrethrrotullim në fshatin Bogovinë të Tetovës dje më 20 gusht rreth 9 orë dhe 40 minuta ka ndodhur aksident trafiku ku është përfshirë në automjet Golf me targa të Tetovës, të cilën e ka drejtuar, pa leje, 20 -vjeçari me inicialet T.R. nga Bogovina dhe një biçikletë të cilën e ka drejtuar një 9-vjeçar nga i njëjti fshat, njoftojnë nga SPB-ja e Tetovës, transmeton Tetova 1.

Në këtë aksident lëndime trupore ka pësuar një çiklist nga i njëjti fshat, i cili menjëherë me anë të një autojeti tjetër është dërguar në Spitalin Klinik në Tetovë dhe pas dhënies së ndihmës së parë ësjtë liiruar për shërim të mëtejmë në shtëpi.

Nga policia është kryer inspektim ligjor dhe janë, kurse dëmet matreiali kapin vlreën e 10 mijë denarësh.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.