Sot kualifikimet për Champions League

Sot kualifikimet për Champions League

Avdiu prezanton projektin 3D për Parkun e Çairit (FOTO)
UKA Komerc, pushton Tregun EUROPIAN
Drejtori i Qeverisë Zaev shpenzon 3577 euro për një biletë avioni
Nesër takohen Thaçi dhe Gashi, ja tema e bisedimeve!?

Prej orës 19:00 do të luhen dy ndeshjet e para të Xhiros III për Champions, sfidat e parafundit për kualifikim. Ndeshjet që e hapin këtë xhiro janë Qarabag-Sheriff dhe ndeshja tjetër Slavia Praga-BATE Borisov, njofton shprehja.

Sot do të luhen edhe katër ndeshje tjera, duke vazhduar në ora 19:30 mendeshjet AEK Athina-CSKA Moska dhe FCSB-Viktoria Plzen. Pastaj në ora 20:00 vazhdon me ndeshjen që zhvillohet në Shkup, mes Vardarit dhe Kopenhagenit, për të përmbyllë ditën në Beograd me ndeshjen Partizan-Olimpiakos, njofton shprehja.

Xhiro III do të vazhdon edhe nesër me 9 ndeshje tjera, duke dalluar derbit si Seltik-Rosenberg dhe Nice-Ajaks./shprehja.com

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.