Sportistët tanë presim t’i përmirësojnë rezultatet

Vritet kampioni i botës në peshëngritje, rusi Drachyov (Pamje të rënda)
Kuqezinjtë protestojnë para Kryeministrisë për lirimin e Ballist Morinës, reagon edhe Cana
Atalanta: Berisha, çështje e mbyllur
Espinos në Kosovë, ka dy fjalë…


Sportistët tanë presim t’i përmirësojnë rezultatet
Sporti i notit do të përfaqësojë Kosovën me katër garues, të cilët do të mundohen të arrijnë rezultate të mira në Festivalin Olimpik Evropian për të rinj (EYOF), “Gyor 2017”, që mbahet në Hungari prej 23-29 korrik.

Notarët, bashkë me atletët dhe tenistët, prej javës së kaluar po përgatiten në qendrën sportive “Gloria Sports Center” të Belekut në Turqi, të dërguar nga Komiteti Olimpik i Kosovës, ndaj të cilit shprehen mirënjohës. Trajneri i……
Source: botasot

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.