Stresi befason të dashurën e tij (Video)

Stresi befason të dashurën e tij (Video)

Përgjaken rrugët e Tetovës
Gruevski flet për atentatin ndaj tij dhe atentatin e sotëm ndaj Todorovit
Nesër fillon faza e verdhë e temperaturave në Maqedoni
Komandant Hoxha godet Berat Buzhalën: Kujdes me bacin se nuk fitohen lekë tuj ofendu të tjerët! (FOTO)

Reperi nga Shqipëria, Stresi i është rikthyer edhe një herë lidhjes së tij me Kejsin.

Pasi që në vitin 2017, çifti u ndan, ata përsëri janë bashkuar dhe duken të jenë mjaftë të lumtur, transmeton Zeri.info.

Stresi së fundmi ka publikuar një video në Instagram, ku ka treguar se sa romantik është për të dashurën e tij duke e befasuar me një trëndafil të kuq.

Ai ndaloi makinën e tij dhe me vrap e ka ‘rrëmbyer’ një trëndafil në një skaj të rrugës për t’ia dhuruar më pas Kejsit e cila po e xhironte.
Kujtojmë që kënga e fundit e Stresit është “Sa herë e don” të cilën e solli me bashkëpunim me Anxhelo Kocin dhe Flor Banën.

Asnjo skom ???? Si puna joteeee

A post shared by Stresi👇🔥 new 🔥 (@stresi) on

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.