Sulm ndaj dy policëve në stacionin e Bit Pazarit

Sulm ndaj dy policëve në stacionin e Bit Pazarit

Punësimi sezonal në Gjermani, ja mundësitë që keni
PSP siguron 66 mijë audio incizime të reja
Kapen mbi 4 mijë euro të falsifikuara në Han të Elezit, arrestohen dy shtetas të Maqedonisë
“Babi të lutem zbrit”, ky ka qënë apeli i fëmijës së naftëtarit që kërcënoi se do hidhej nga oxhaku

Dy policë janë sulmuar në stacionin policor Bit Pazar, njofton MPB. Sulmin e ka kryer 20 vjeçari me iniciale D.N. i cili është ndaluar nga policia.

Në korridorin e stacionit ai fillimisht ka sulmuar një polic, duke e goditur me grushta në stomak dhe në kokë, e pastaj ka tentuar të ja marrë edhe armën zyrtare, shkruan Gazeta Lajm.

Në atë moment një tjetër polic ka tentuar ta pengojë sulmuesin D.N., mirëpo ai e ka larguar dhe si pasojë polici është rrëzuar dhe me kokë ka goditur murin. Polici njofton se pas ndriçimit të plotë të rastit, kundër 20 vjeçarit do të ngritet padi adekuate.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.