Sulmohet gjykata e Shkupit, thyhen disa dritare

Sulmohet gjykata e Shkupit, thyhen disa dritare

Sa zëvendës dhe sa sekretarë do ketë shqiptarë nga LSDM?!
Policia e Dyseldort gati 30 orë e mban në aeroport nënën nga Tetova me djalin e vogël, en në dysheme!
“Besa do të jetë fituese e këtyre zgjedhjeve lokale. Besa s’bën koalicion me Gruevskin, Zaev po mashtron”
Mesazhi i kryetarit të BFI-së Sulejman ef. Rexhepi për fillimin e Ramazanit

Të hënën në mbrëmje ka ndodhur një rast i jashtëzakonshëm.

Rreth orës 23 në bulevardin “Goce Dellçev”, person i panjohur ka gjuajtur me gur ndërtesën e gjykatës themelore Shkup 2.

Me këtë rast janë thyer disa dritare, shkruan Gazeta Lajm. Policia njoftoi se po ndërmerrë masa për zbulimin e autorit.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.