Superkënga e re e Florit dhe Elinelit (VIDEO)

Superkënga e re e Florit dhe Elinelit (VIDEO)

FOTO | Modele të shpejta flokësh që mund t’i bëni në shtëpi për 5 minuta
Zhdukni dhjamin e barkut me këtë pije të thjeshtë (Foto)
Qitni piper në rrobalarëse dhe do të ndodhë mrekullia
Foshnja e lindur 450 gr sfidon parashikimet e mjekëve (FOTO)

Dy këngëtarët e njohur shqiptarë Flori Mumajesi dhe Elineli kanë bashkuar forcat për projektin më të ri.

Kënga e re e dyshes titullohet “Në shpirt”.

Projekti është produkt i “Threedots”.
KËNGA

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.