Takohen Taravari me ambasadorin Amerikan

Takohen Taravari me ambasadorin Amerikan

Diaspora shqiptaro – amerikane porosi për Selën?!
Një tërmet i fuqishëm trondit ishullin grek
Djalit të Bin Ladenit i refuzohet hyrja në Egjipt, deportohet në Turqi
Kris incident në Shkup, përleshje fizike dhe kërcënim me pistoletë

Taravari sot pati një ditë të ngjeshur plotë me aktivitete, duke filluar me prezentimin në terren të projektit “Mirë se vjenë bebe”, ai vazhdoi takimet me ambasadorë. Njëri nga ambasadorët që u takua sot është edhe ai amerikan Jess Baily, ndërsa në vazhdim pritet të takohet edhe me ambasadorin e kinez, njofton shprehja.

Komunikimi i plotë nga Ministria e Shëndetësisë në lidhje me takimin Taravari-Baily:

“Sot pata nderin të takohem me ambasadorin e Shteteve të Bashkuara të Amerikës në Maqedoni Jess Baily, me të cilin biseduam për bashkëpunimin në fushën e kujdesit shëndetësor dhe mundësi të shkëmbimit të përvojave me qëllim të përforcimit të kapaciteteve të institucioneve shëndetësore publtike.”/shprehja.com

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.