19 C
Skopje
August 14, 2018
Informacione Vendi

Taravari:Mjafton të jesh në pushtet dhe çdo gjë tē lejohet!

Arben Taravari

Tash më çdo gjë është e qartë rreth rastit të Almirit. Në fotot është babai i vrasësit Boban Iliç.
Mjafton të jesh në pushtet dhe çdo gjë tē lejohet!

Сега веќе се е јасно околу случајот на малиот Алмир од Куманово. Во сликите е таткото на Бобан Илиќ.
Доволно е да си дел од власта, и се ти е дозволено!

#ЖивотЗаСите
#НемаПравдаНемаМир

.

Burimi i lajmit

Artikuj të ngajshëm

Zhdukën biçikletat e projektit “huazo biçikletë”, “qytetarët e papërgjegjshëm i kanë shkatërruar”

shprehja

Lika: MO-ja, bazë për arritjen e barazisë mes komuniteteve

shprehja

Osmani: Është degraduar shërbimi i jashtëm i Kosovës

shprehja