Tenton t’ia djeg rrobat bashkëshortes, i digjet një pjesë e shtëpisë

Tenton t’ia djeg rrobat bashkëshortes, i digjet një pjesë e shtëpisë

Ky është ministri i Pushtetit lokal i propozuar nga RDK-ja (FOTO)
Kompania “Uka Komerc” bëhet pjesë e platformës digjitale SarajBizinis
Ja cila parti do t’i fitojë zgjedhjet, nëse mbahen nesër?!
Kjo është gjendja brenda hapësirave të Kuvendit, përcaktohet dëmi material

Një person është arrestuar në Gjilan, pasi që i njëjti pas një mosmarrëveshje verbale me bashkëshorten e tij i ka vënë flaken rrobave të shtëpisë dhe shtëpia merr flakë në njërën prej dhomave të saj.

Zjarri është lokalizuar ,ndërsa i dyshuari me urdhër të prokurorit dërgohet në mbajtje./Mesazhi/

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.