Tërmet në afërsi të Shkupit

Tërmet në afërsi të Shkupit

Media austriake: Shansi i shkurt i Zaevit dhe perspektiva e vetme e shqiptarëve, ja pse erdhi deri te mos bashkëpunimi i Lëvizjes BESA me BDI
Shteti i vetëshpallur në Ballkan lobon për njohje ndërkombëtare
Një shpirt i djegur nga zjarri në Kondovë! (FOTO)
Shqiptari që u fut në ndeshjen e Superkupës (FOTO)

Një trëmet i vogël me fuqi prej 2.2 shkallë është regjistruar në 16 kilometra nga Shkupi, në afrësi të Kondovës dhe Sarajit, transmeton FLAKA.

Tërmeti është regjistruar në ora 22 e 38 minuta. FLAKA.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.