Tërmet në Gostivar

Tërmet në Gostivar

Zaevi e pret në takim Thaçin, ja çështjet për të cilat do të bisedohet?!
Presidenti Ivanov bllokon rrugën drejt Kodrës së Diellit, irritohen qytetarët (Foto)
Ja sa paguhen këshilltarët e Zaevit, mes tyre Ramadani dhe Bilalli
TALAT XHAFERI ZGJIDHET KRYETAR I KUVENDIT TË RM-së

Gjatë pasdites një tërmet me intenzitet të dobët është shënuar në Maqedoni.
Dridhjet me epiqendër prej 13 km nga Gostivari, kanë qenë me fuqi prej 2.1 shkallë.

Tërmeti është dëgjuar edhe në fshatrat e rajonit të Pollogut, por fatmirësisht nu ka shkaktuar dëme në njerëz dhe materiale.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.