Tërmet në Maqedoni (FOTO)

Tërmet në Maqedoni (FOTO)

Taravari emëroi drejtorë të ri të disa kinikave, ja emrat
Zhduket biznesmeni dhe bashkëpunëtori i tij (VIDEO)
Incident në Kumanovë, përgjaken me thika në ditë Ramzani
Pse çmimi i Ripple është shumë më i vogël se i Bitcoin?

Një lëkundje e tokës është ndjerë në afërsi të qytetit të Velesit.
Intensitetit i dridhjes ka qenë 2.6 shkallë sipas Rihterit, 6 kilometra nga Lozova, shtatë nga Velesi dhe 44 nga Shkupi.
Dridhja ka ndodhur në orën 19:07 minuta.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.