Tërmeti shkund Tiranën

Tërmeti shkund Tiranën

A do të ndahet Ziadin Sela me Vesel Memedin?!
Shqiptari do të jetë nënkryetar i LSDM-së
Në orën 13:00 mund të ketë “tërmet” në BDI ?!
Ky musliman u kontrollua dhe u lidh nga policia për një arsye banale (VIDEO)

Një termet me magnitudë 3.6 ballë është ndjerë ditën e sotme në kryeqytet.

Sipas Qendrës Europiane të Sizmologjisë, tërmeti është regjistruar në orën 16:15 minuta.

Epiqendra e tërmetit është 17 kilometra në verilindje të Tiranës, transmeton tch.

Nuk ka njoftim për dëme materiale.

Nëse shtypni reklamat më poshtë mundësoni funksionimin e portalit tonë. Ju falemnderit.